Kino plenerowe wróciło na białobrzeski rynek

IMG 7650 kopiaPo kilkumiesięcznej przerwie na białobrzeski rynek powróciło kino plenerowe. Było to pierwsze wydarzenie kulturalne po zniesieniu licznych obostrzeń. Zarówno frekwencja, jak i wspaniała atmosfera wskazywały na to, że mieszkańcy Białobrzegów i okolic tęsknili za naszymi kulturalnymi wydarzeniami.

W ramach kinowego spotkania pod gwiazdami widzowie obejrzeli komediodramat Roba Reinera "Choć goni nas czas", z rewelacyjną grą głównych aktorów  —  Jacka Nicholsona i Morgana Freemana. Film opowiada o tym, że koniec życia może być najlepszym czasem, a świadomość rychłego odejścia katalizatorem spełniania się ludzkich marzeń.

Frekwencja w kinie plenerowym zdecydowanie dopisała - widzowie zajęli przygotowane przez MGOK krzesła oraz leżaki. Seans rozpoczął się o 21:15, ale wielu uczestników wydarzenia pojawiło się na miejscu wcześniej, by zająć jak najlepsze miejsce.

Kolejna odsłona tej lubianej przez mieszkańców imprezy już wkrótce. Film na następną projekcję wybiorą mieszkańcy za pomocą ankiety przeprowdzonej w mediach społecznościowych MGOK Białobrzegi.

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze
muw swm mck dzu