Niezwykły Dzień Dziecka na rynku!

DSC06834Takiego wesołego gwaru, okrzyków radości i beztroskiej zabawy na białobrzeskim rynku nie było już dawno. W gorącą niedzielę 6 czerwca 2021 roku centrum Białobrzegów zostało opanowane przez dzieci, które hucznie świętowały swój dzień. Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Białobrzegach oraz Urząd Miasta i Gminy w Białobrzegach zadbali o to, by w tym dniu nie zabrakło atrakcji dla nikogo.

Niepowtarzalna atmosfera, wspaniała zabawa oraz wspólnie spędzony czas sprawiły, że ten wyjątkowy dzień był pełen radości i uśmiechu, a imprezę należy zaliczyć do bardzo udanych. Doskonała zabawa trwała do późnych godzin popołudniowych.

 

Dzień Dziecka na rynku rozpoczął się o godzinie 12:00. Od samego początku sporo się działo, a największym powodzeniem wśród najmłodszych cieszył się wielki darmowy dmuchaniec. W tym samym czasie występował dla dzieci Teatr FORMA z Białegostoku, czyli dwugodzinny program przeplatany konkursami i animacjami tanecznymi prowadzony przez Chase i Marshalla z "Psiego Patrolu". Mimo prawdziwie upalnej pogody, która jednak dawała się we znaki, chętnych do zabawy przybywało z godziny na godzinę. Tuż po godzinie 14.00 rozpoczął się wyczekiwany przez wszystkich festiwal kolorów, czyli najbardziej kolorowe wydarzenie roku w Białobrzegach. Jak co roku wydarzenie przyciągnęło młodzież oraz całe rodziny z dziećmi.  Eksplozja barw wprowadziła uczestników w niesamowity nastrój, a nasz białobrzeski rynek w ciągu krótkiej chwili nabrał nowych kolorów.

Dzień dziecka zakończył się po godzinie 17.00. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspaniale spędzony czas i już teraz zapraszamy na kolejne imprezy dla małych i dużych, o których więcej informacji pojawi się już wkrótce !

Szczególne podziękowania kierujemy do Kierownictwa i Pracowników Zakładu Usług Komunalnych w Białobrzegach oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Suchej za pomoc w organizacji wydarzenia.

 

Więcej zdjęć: facebook.com/mgokbialobrzegi

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze
muw swm mck dzu