Białobrzeskie Kino Plenerowe - zaprasza na horror

5Z radością  zapraszamy wszystkich miłośników mocnego kina na kolejną projekcję filmu pod chmurką, która odbędzie się 14 sierpnia 2021 r. na białobrzeskim rynku. Na podstawie przeprowadzonej ankiety przedstawimy Wam tym razem horror pt. "Zbaw nas ode złego". Seans rozpoczynamy o godz. 21.30. Ostrzegamy, że tym razem film przenzaczony jest dla widzów o mocnych nerwach. Zapraszamy uczestników powyżej 15 roku życia.  Jeśli więc lubicie kino grozy to ten film może zapewnić wam dwie godziny niezłej rozrywki. Wydarzenie współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Fabuła:

Oficer nowojorskiej policji, Ralph Sarchie (Eric Bana), rozpoczyna śledztwo w sprawie serii dziwnych i niepokojących, wręcz nie dających się racjonalnie wytłumaczyć zbrodni. Gdy odkrywa, że mogą one mieć nadprzyrodzone pochodzenie, zwraca się o pomoc do niekonwencjonalnego księdza (Edgar Ramirez), wyszkolonego w rytuałach egzorcyzmów. Razem starają się zwalczyć przerażające, demoniczne opętania, które przejmują i terroryzują ich miasto. Trzymający w napięciu, pełen akcji film zainspirowany został książką opisującą mrożące krew w żyłach, prawdziwe sprawy prowadzone przez Sarchie’go.