Wyjątkowy koncert kolęd i pastorałek w białobrzeskim kościele z zespołem TULIA

266004427 1911401279020356 5295798267755011743 nJuż w najbliższą niedzielę, II dzień świąt, o godzinie 18.00 w  murach białobrzeskiego kościoła rozbrzmią najpiękniejsze kolędy i pastorałki w wykonaniu gwiazd polskiej sceny muzycznej - zespołu TULIA. Wspólne kolędowanie jest pięknym staropolskim zwyczajem, którym podsumujemy okres Świąt Bożego Narodzenia.

Najsłynniejsze bożonarodzeniowe utwory w wykonaniu tak zacnych artystek stworzą zjawiskową, niepowtarzalną atmosferę, która sprawi, że w Państwa sercach zagości nadzieja, pokój i radość. Uczestnictwo w tym wydarzeniu to doskonały sposób, aby w pełni poczuć magię świąt.

Koncert Kolęd i Pastorałek jest wydarzeniem bezpłatnym i zorganizowany zostanie z zachowaniem obowiązujących zasad reżimu sanitarnego.

 

Organizatorami świątecznego koncertu jest Proboszcz Parafii pw. Świętej Trójcy w Białobrzegach – ks. Artur Hejda oraz Burmistrz Miasta i Gminy Białobrzegi – Adam Bolek.

Pragniemy zaznaczyć, że zespół muzyczny TULIA to zwyciężczynie konkursu „Premier” podczas 55. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Zdobywczynie nagrody Akademii Fonograficznej „Fryderyk” za fonograficzny debiut roku. Reprezentantki Polski w 64. Konkursie Piosenki Eurowizji.

Wydarzenie współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze
muw swm mck dzu